FAALİYETLERİMİZ

Türkiye’de İlk Kez Gerçekleşen Padel Webinarı

Proje kapsamında Ulusal ve uluslararası seviyede ilk Webinarımız 27 Haziran 2021’de zoom platformu üzerinden gerçekleşmiştir. Webinarımız Uluslararası Padel Federasyonu Türkiye Temsilcisi olan Padel İstanbul Spor Kulübümüz tarafından Türkiye’de ilk kez düzenlenmiştir. Webinarımızın ilk konuğu Uluslararası Padel Federasyonu (FIP) Genel Sekreter Danışmanı Daniel Patti olup, oturum başkanlığını Padel İstanbul Spor Kulübü Başkanı ve Öğretim Görevlisi R. Tayfur Özkan üstlenmiştir. Webinarımız; İngilizce dilinde ve Türkçe altyazı şeklinde gerçekleşip, arkasından soru-cevap bölümü ile programa devam edilmiştir. Webinar yayınımız, youtube kanalımız ve sosyal medya hesaplarımızda paylaşılmıştır.

 

Türkiye’de ilk kez gerçekleşen Padel Webinarı’nı izlemek için tıklayınız.

Padel Antrenör Eğitimi Programı (1. Seviye)

Uluslararası Padel Federasyonu ile koordine, Padel İstanbul Spor Kulübü Derneği tarafından  düzenlenecek Türkiye’nin ilk Padel Antrenör Eğitimi Programı (1. Seviye) Haziran ayında İstanbul’da gerçekleşecektir.

 

Uluslararası Padel Federasyonu (FIP)  Padel antrenörleri tarafından verilecek olan ve 3 gün sürecek eğitim ve sertifika programına dahil olmak isteyen katılımcıların 27 Mart 2022 tarihine kadar ön kayıt formunu doldurması gereklidir. Antrenör Eğitim Programına dahil olan katılımcılar eğitim sonunda gerçekleştirilecek yazılı ve uygulamalı sınavı başarıyla tamamladıklarında Padel 1. Seviye Antrenör Belgesi’nin sahibi olacaklardır.

 

Eğitimin  tarih, saat ve mekan bilgisi Haziran aynının ilk haftasında paylaşılacaktır. Ön kayıt formunun bize eksiksiz ulaşması eğitim planlamasını yapabilmemiz için bize ışık tutacaktır.

 

Ülkemizde Padel sporunun tanınması ve gelişmesi için antrenörlerin eğitim alacağı Türkiye’deki bu ilk programı bizler de heyecanla bekliyoruz.  Sizlerin de; derneğimiz sosyal medya hesaplarına gönderdiğiniz mesajlarla bu heyecanı paylaştığınızı biliyoruz.

 

Eğitimde görüşebilmek dileğiyle.

 

Eğitim programı hakkında sorularınız için padelistanbul@gmail.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Padel İstanbul Spor Kulübü Derneği

Padel Antrenör Eğitimi Programı (1. Seviye) Ön Kayıt Formu için tıklayınız.